Přeskočit navigaci

Domov Kamarád

Sociálně terapeutické dílny, Rožnov pod Radhoštěm


Novoročenky


Význam výroby novoročenek

  • Pracovně zapojujeme osoby se zdravotním postižením.
  • Příjmy z novoročenek kryjí provozní náklady grafické dílny a zisk slouží k rozvoji sociální služby.

Na zadní stranu novoročenky umisťujeme text, že se na výrobě podílely osoby se zdravotním postižením. Zákazník tak prezentuje svou podporu smysluplný činnostem osob se zdravotním postižením.  

Technika tisku

Technika razítkování  - výroba za pomoci ručně vyrobených razítek dle vlastních motivů. K tisku jsou použity inkoustové barvy

Formáty

Formáty jsou přizpůsobeny do typu obálky DL (220 × 10 mm)

Pohlednice PDL  Pohlednice PDL   
Formáty do obálky DL

Korektura textu a vzhledu

Před tiskem novoročenek zasíláme náhled emailem ke konzultaci. Zákazník provede korekturu a připomínkuje telefonicky či odepíše el. poštou. Tisk započínáme až po oboustranné vzájemné shodě. Tyto služby jsou zahrnuty v ceně novoročenky, nevztahuje se na ni žádný zvláštní příplatek.

Objednávka

  • Vaše požadavky vepište do elektronické objednávky a odešlete na info@kamaradroznov.cz. S případnými dotazy se obracejte na tel. 571 653 683.
  • Loga, podpisy prosím dodávejte pokud možno ve vektorovém formátu (Corel Draw - .CDR). U loga prosíme specifikovat jeho barevnost, pokud možno v modelu CMYK. Pokud Vám není Corel Draw k dispozici použijte obrázky, bitmapová loga (.JPG). Rozlišení by mělo být při 100% zvětšení minimálně 300 dpi a u případných naskenovaných podpisů dodat v rozlišení 600 dpi.

Nahoru